31 Ağustos 2016 Çarşamba

[Online] HEPİMİZ HRANT DİNK'İZ, HEPİMİZ...


KAKANIN ŞAKASI - 2


FETÖ'CÜ RASİM AGA
Gümülcine şehrinde ve Dutluk sokağında mukim, 80'ine merdiven dayamış Handakiayşelerin Rasim Aga'nın Fethullah Gülen'le 70'li yıllardan çektirdiği bir fotografı ortaya çıktı. Bunun üzerine MİT'in önerisiyle Rasim Aga'ya Türkiye'ye giriş yasağı konuldu. Bir süre önce Bursa'ya yerleşmiş kız kardeşini ziyaret etmek için gittiğinde onu İpsala sınır kapısından geri döndürdüler. Fethullahçı Terör Örgütüne üye olmakla suçlanıyordu, "Türkiye'ye giremezsin" dediler. 


Geçenlerde Rasim Aga'yla yolda karşılaştım, şaşkın ve başına gelenleri kavramaktan aciz, bana "Terörist ne demek?" diye sordu. Ona nasıl anlatsam ki? "-Komünist gibi bir şey." dedim. "-Ne demek yani, Fethullah Hocaefendi komünist miymiş? Yazıklar olsun o zaman! Demek beni kandırmış!" "-Yok Rasim Aga tam öyle değil." "-Öyle değilse Fethullah Hoca kendisinin de kandırıldığını ilan etsin ve bizden helallık istesin."

İMAMLARDAN SONRA SIRA MÜEZZİNLERDE
FETÖ'nün sektörel imamları birer birer yakalanıp içeri tıkıldıktan sonra, sıranın FETÖ'cü müezzinlere geldiği bildiriliyor. Artık Türkiye'de polis kapı kapı müezzin arıyor. FETÖ'cü kim olursa olsun kurtuluş yok. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan sayesinde Türkiye bu pislikten temizlenecektir! Erdoğan, Türkiye'yi PKK ve İŞİD'den nasıl temizleyecekse FETÖ'den de öyle temizleyecektir.

HER YER FETÖ
Fakat bir tanesini kazıyorsun, on tanesi fışkırıyor. Sonra FETÖ'yü kazıyorsun, altından AKP çıkıyor. AKP'yi kazıyorsun altından FETÖ çıkıyor. Her yer FETÖ. Bu FETÖ yalnız Türkiye'yi değil tüm dünyayı sarmış, kanser gibi. Bereket RT Erdoğan var ve dünyanın gözlerini açıyor: "Ey Amerika! Ey Avrupa! Ey Alamanya! Ey Fransa! Ey Hindistan! Gaflet uykusundan uyanın! Ve beni dinleyin! FETÖ denilen terör örgütünü kapatın, üyelerini idam edin! Yoksa çok pişman olacaksınız!..." Bu FETÖ komünizm gibi bir şey, onun kadar, hatta ondan daha tehlikeli.

HER ŞEY FETÖ
Türkiye'de her gün FETÖ'nün işlediği faili meçhul kalmış cinayetler ifşa ediliyor. Her karanlık işin arkasından FETÖ çıkıyor. GEZİ olaylarını çıkartan, masum subay ve sivillere ERGENEKON ve BALYOZ kumpaslarını kuran hep FETÖ. İstediği kadar gizlensin ve reddetsin, AK Parti biliyor, Erdoğan biliyor, 15 Temmuz darbesini da yapan FETÖ. Ispatı çok basit, zira Türkiye'de beli iyice kırılmadık ve darbe yapabilecek tek güç o cemaat kalmıştı. 

FETÖ olmasaydı, RT Erdoğan sayesinde Türkiye, Suudî Arabistan'ı aratmayarak, çoktan muassır medeniyet ve ileri demokrasi seviyesine yükselmiş olacaktı. 

Şimdi dosyalar yeniden açıldı ve her şey birer birer ortaya dökülüyor. Meğerse Hrant Dink'i FETÖ öldürmüş. BBP başkanı Yazıcıoğlu'nun öldüğü helikopter kazası FETÖ'nün bir komplosuymuş.

Geçen Kasım ayında düşürülen Rus uçağını vur emri, ne Erdoğan'dan ne Davutoğlu'ndan gelmiş. Gerçi onlar biz yaptık diye kahramanca öne çıkmışlardı, ama şimdi anlaşılıyor ki, vaziyeti kurtarmak için bu yalanı söylemişler. Emri veren Pensilvanya'daki o malum ve melun kişi. Türkiye'nin Rusya ile ilişkilerini bozmak ve mümkünse bir Türk-Rus savaşı çıkartmak için. Nitekim uçağı düşüren iki pilot FETÖ suçlamasıyla yakalandı. Putin onları yargılamak ve cezalandırmak üzere Rusya'ya iadesini istiyor. Pilotlar Rusya'ya teslim edilecek mi, yoksa teslim edildi bile mi, devlet sırrı olduğu için bu konuda yayın yasağı var. Biz biliyoruz ama söyleyemiyoruz. Barolar başkanı Feyzioğlu, iki pilotun bir cinayete kurban gideceğini öngördü. Tabiî failinin kim olacağını daha şimdiden söyleyebiliriz: FETÖ! Aramızda kalmak üzere okuyucularımızla çok gizli tutulan bir yeni haberi paylaşabiliirz. İki gün önce Trabzon açıklarında denizde boğulmuş olarak bulunan iki ceset o iki Türk pilota aitti.

Daha neler! PKK'yı gerçekte FETÖ'nün yönettiği ve kurucusunun da FETÖ olduğu bütün kanıtlarıyla ortaya çıktı. Bir PKK'lının evinde ne bulundu dersiniz? Fethullah Gülen'in bir kitabı. Bundan daha açık bir delil olabilir mi? İki terör örgütünün beraber çalıştıkları apaçık ortada. TSK'nin güneydoğudaki başarısızlığının altında FETÖ'nün sabotajları yatıyor. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra binlerce sözde subay, gerçekte hain ve ajanlar tasfiye edildikten sonra, görüyorsunuz, PKK sabun köpüğü gibi söndü, ne bombalar patlıyor, ne şehit haberleri geliyor. Çünkü PKK'nın fikir babası ve yol göstericisi FETÖ'ye ağır darbe indirildi, artık belini doğrultamaz. TSK'nın Suriye ve İrak batağına girmesini de FETÖ engelliyordu. O ortadan kalkınca bakın Türkiye artık yalnız yurtiçinde değil, yurtdışında da savaş yapıyor ve zaferler kazanıyor. 

ŞOK! ŞOK! ŞOK! Bize ulaşan son belgelere göre, Adem ile Havva'yı cennetten uzaklaştıran kumpası da FETÖ kurmuş. Oradaki yılan, Fethullah'ın ta kendisiymiş. Pek yakında ayrıntılar geliyor. Bizden ayrılmayın.

Onun için hepimiz Hrant Dink'iz, hepimiz FETÖ'yüz!


İbram Onsunoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder