14 Eylül 2016 Çarşamba

[Online] FETÖ’nün DUVAR YAZILARI


KAKANIN ŞAKASI -5

Söylemiştik, yineliyoruz: Bu FETÖ’yle savaşmak çok zor. Çok başlı yılan gibi mübarek, sanki bir Lernaia Hidra. Bir başını kesiyorsunuz, yerine on tanesi çıkıyor. Herkül olsa başedemez. Dün 1.000 FETÖ teröristini içeri atmıştınız. İçlerinde sözde öğretmenler, sözde profesörler, sözde yazarlar, sözde gazeteciler, sözde işadamları, sözde sanatçılar var, 1.000 sözde FETÖ teröristi. Bugün 5.000 tanesini içeri atmak zorunda kalıyorsunuz, yarın belki 10.000 tanesini. Bu gidişat nereye varacak? Gerçi reis bilir. Onun dehası her soruna çözüm bulur. Gerekirse FETÖ’nün kapatılan bütün okullarını hapishane yapar, zira hapishaneler daha şimdiden FETÖ’cülere dar gelmeye başladı. OHAL’i altı ay daha uzatır. Tükiye Cumhuriyetine kayyum tayin eder. Teröristbaşı Fethullah Gülen iade edilmediği taktirde bir Amerikan uçağını düşürür. Yetmezse bir tane de Rus uçağı düşürür. O, işini bilir. Nereye basacağını, Türkiye’yi hangi yollarda yürüteceğini ve Ortadoğu bataklığına nasıl sokacağını bilir. Yeter ki Türk halkı itirazsız peşinden gitsin. Ama yetmiyor işte, ne yazık ki bütün bunlar FETÖ’nün kökünü kazımaya yetmiyor.

Ankara ve İstanbul’da belediye ekipleri her gün sokaklarda duvarlara FETÖ’cüler tarafından yazılan sloganları silmekle uğraşıyor. Ama boşuna. Çok geçmeden yine aynısı veya benzeri duvar yazılarıyla doluyor Ankara ve İstanbul sokakları. Belediyeler ne yapacaklarını şaşırmış durumda. Bu FETÖ’cülerle artık başedemiyor. Hükümet hazırlanmakta olan yeni bir darbeden korkuyor. İkinci darbe girişimi başarılı olursa acaba başımıza neler gelecek diye bakanların kendi aralarında fısıldaşmaya başladıkları söyleniyor.
Aşağıda ibretlik olsun diye Ankara ve İstanbul’dan topladığımız bazı duvar yazılarına yer veriyoruz. Bu FETÖ’nün ne kadar tehlikeli, hain, melun, kalleş, alçak, katil, anasının memesini kesen, uyuşturucu kaçakçısı, kumarhane işleten, karı tüccarı, dinsiz, imansız, ateist, marksist, kemalist, ayyaş, işkenceci, yetim hakkı yiyen, eli silahlı terörist (inşallah unuttuğumuz bir sıfat kalmamıştır) bir örgüt olduğunu bir kez daha görecek ve korkudan zangır zangır titreyeceksiniz.
İşte topladığımız duvar sloganlarından bazıları: 

- O Türkiye’yi devirmeden siz onu devirin.
- Bütün darbeler kötüdür. Ama 15 Temmuz iyi darbeydi. Bir de gerçekleşmiş olsaydı.
- 15 Temmuz başarılı olsaydı, 16 Temmuz darbesi olmayacaktı. Ne yazık ki 16 Temmuz darbesini engelleyemedik.
- Bir kez daha meydanlara çıkın çağrısına uyanın ayağı kırılsın.
- Bütün darbeler kötüdür. 15 Temmuz darbesi de kötüydü. Ama kötülerin kötüsü 16 Temmuz darbesi. Keşke 15 Temmuzda kalsaydık.
- 15 Temmuz darbesi 3 saat sürdü. 16 Temmuz darbesi 61. gününde.
- Türkiye’de FETÖ diye bir terör örgütü yok tabii. Erdoğan’ın bütün çabalarına rağmen hâlâ kurulamayışını izah etmek mümkün değil. Fidan derhal görevinden uzaklaştırılsın!
- Bir şehir meydanında ve kalabalık içinde FETÖ’nün ilk bombası patladığında size göre en çok kim sevinecektir? 1. Fethullah Gülen 2. RT Erdoğan 3. Abdullah Öçalan 4. Amerika’da CIA başkanı.
- Cumhurbaşkanlığına kayyum!
- Adem ile Havva’yı size göre cennetten kim attırdı? 1. Şeytan 2. Fethullah Gülen 3. Burası Erdoğan’ın Türkiyesinden berbat deyip kendileri kaçtılar.
- FETÖ: Fethullahsız Terör Örgütü. Kurulduğu tarih: 16 Temmuz 2016. Kurucusu veya kurdurucusu size göre kim? 1. Fethullah Gülen 2. RT Erdoğan 3. CIA.
- 15 Temmuzun kıymetini 16 Temmuzdan sonra bildik.
- 16 Temmuz 12 Eylülü beş geçecek.

Daha nice duvar yazıları. Ama onları burada size okutmaya terbiyemiz müsaade etmiyor.


İbram Onsunoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder