5 Ekim 2016 Çarşamba

[Online] BEYNİMİN HER HÜCRESİ FETÖKAKANIN ŞAKASI - 7 


FETÖ ile uğraşmaktan bıktım usandım. Ama ne yapayım, baksana her yer FETÖ. Gazeteler FETÖ, radyolar, televizyonlar, partiler, haberler aylardır yıllardır hep FETÖ. Ordu, polis, bakanlıklar, üniversiteler, öğretmenler, öğrenciler, işadamları, hep FETÖ, FETÖ... Ne etti ne bitti. Beynimin her hücresi FETÖ, RT Erdoğan kadar değilse bile ona yakın. Hepimiz FETÖ’yüz. Vatan bölünmez, FETÖ ölmez.İki darbeye yeterli bir ordu

“Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapısı” (FETÖ/PYD) ile bağlantılı bulunduğu iddiasıyla bugüne dek 12 bin 801 polis (bunlardan 2 bin 523’ü amir) açığa alındı. (Gazeteler)

Yazık olmuş. Bir, hatta iki darbeye yeterli bir ordu. Yazık olmuş.Silahlı terör örgütü

Bu polisler daha sonra görevden ihraç edilecek ve artık onların hiçbir yerde istihdamına-çalışmasına  müsaade edilmeyecek.

İslamcı ve intikamcı bir iktidardan beklenen bir önlem. Acımayacaksın. Acımayacaksın ki daha sonra sana da acımasınlar. İŞİD daha ölmedi, onu örnek alacaksın. Kolun mu ağrıyor? Kolunu keseceksin. Başın mı ağrıyor? Başını keseceksin.
İşsiz kalan FETÖ’cülerin daha sonra eşkiyalık, uyuşturucu ticareti, silah kaçakçılığı, kadın ticareti gibi işlere el atmaya mecbur kalacakları ümit edilmektedir. Böylece FETÖ’cülerin gerçekte nasıl cani oldukları bir kez daha kanıtlanmış olacaktır.
Şimdi onlardan bazıları terörist bir örgüt gibi meydanlarda bomba patlatıp toplu katliamlara yol açarlarsa çok daha iyi olacaktır. Zira böylece FETÖ’nün silahlı bir terör örgütü olduğu da kanıtlanmış olacaktır. Bu konuda bir türlü ikna edemediğimiz emperyalist Batıyı da ikna etmiş olacağız.


Fuat Avni kim?

Yıllardır “Twitter fenomeni” Fuat Avni’yi sorup duruyorlar, kimdir, nerededir diye. SARAY’ın “siyahî hadım bir kölenin taşıdığı kalaylı bir sini üzerinde kesilmiş kellesini görmek istediği kişi”. Fethullah Gülen’in sosyal medya fedaisi. Bütün muhbirler ve hafiyeler peşinde. Tüm MİT onu bulmak için seferber olmuş. Kaç masum insanın günahı alındı. Fuat Avni yok Emin Uslu’ymuş diye, yok Mustafa Koçyiğit’miş, yok Aydoğan Vatandaş’mış diye. Ama Fuat Avni’nin ne kim olduğu keşfedilebildi ne de nerede olduğu. Hâlâ aranıyor.

Biz kim olduğunu biliyoruz. Söyledik ve yazdık. Ama RT Erdoğan azınlık basınını okumuyor ki.
Bir kez daha ifşa ediyor ve söylüyoruz: Fuat Avni, Batıtrakyalı Gâvur Ali’dir. Onu hiç boşuna Ankara’da, İstanbul’da, Amerika’da Pensilvanya’larda aramasınlar.


Türkiye-Nijerya meydan muharebesi

Türkiye, FETÖ’nün nice tehlikeli bir terör örgütü olduğunu anlatan bir broşürü 29 dilde yayımlayıp 174 ülkeye dağıtımını yapmış bulunuyor. O ülkelerden, orada faliyet gösteren FETÖ bağlantılı okul ve kurumların uysal ve barışçı dış görünümüne katiyyen kapılmadan derhal kapatılması ve sorumlularının tutuklanması ve ardından Türkiye’ye iade edilmesi isteniyor. İkna etmek pahasına, FETÖ’nün RT Erdoğan’ı nasıl aldatıp kandırdığı ve tongaya bastırdğı ayrıca anlatılıyor. Aynı tuzağa düşmemeleri için 174 ülkenin liderleri ikaz ediliyor.
Ama heyhat! Büyük bir gaflet içindeki dünyada ne yazık ki RT Erdoğan’ı pek takan çıkmıyor. Bu ülkelerden biri de Afrika’daki Nijerya. Erdoğan’ın ilgili mektubunu alan Nijerya devlet başkanı şöyle tepki vermiş: “Anladım, vah vah! Benim Türk meslaktaşımın içine FETÖ diye adlandırdığı bizim Afrika’da rastlanmayan bir kötü ruh girmiş. Belli ki bu kötü ruh onun aklını kemiriyor, yakında bitirecek. Anlaşılan Türkiye’de onun içinden bu kötü ruhu çıkaracak büyücüler yok. Bizim kabilenin büyücüsünü ona göndersek acaba olur mu?”

Türkiye, Nijerya’da faaliyet gösteren 17 özel okulun “FETÖ” bağlantılı olduğunu iddia ederek kapatılmasını talep etti. Ancak Nijerya hükümeti, ülke yasalarına tam uyum içinde çalışan bu özel okulları kapatamayacağını açıkladı. (Nijerya’da Nijerya yasaları geçerliydi. Erdoğan’ın arzuları yasalardan üstün değildi. Bu, Türkiye’de geçerli olabilirdi, ama Nijerya’da değil. Nijerya demokratik bir hukuk devletiydi, bir Ortadoğu diktatörlüğü değil.)
Nijerya’nın bu tavrından sonra, dışişleri sözcüsü tarafından Türkiye’nin misillemesi olarak adlandırdığı şu gelişmeler yaşandı son günlerde: 1. 15 Temmuz sonrası kapatılan Fatih Üniversitesi öğrencisi iki Nijeryalı tutuklanıp Silivri Cezaevine kapatıldı. 2. Çeşitli Türkiye üniversitelerinde okuyan Nijeryalı 50 öğrenci Atatürk Havaalanında gözaltına alındı ve daha sonra sınırdışı edildi.
Bu konuda olağanüsütü toplanan Nijerya Meclisi, Nijeryalı öğrencilerin Türkiye’de maruz kaldığı tutuklama ve gözaltıları protesto etti ve misilleme olarak aynı şeylerin Türk vatandaşlarına da uygulanabileceğini anımsattı.


Burdan öte Türkiye Nijerya’ya karşı savaş ilan edebilir. FETÖ okullarını kapatmamış. Casus belli. Erdoğan’ın Türkiye’si için bundan daha büyük bir neden olabilir mi?


İbram Onsunoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder