24 Ocak 2017 Salı

[Online] AH HER YANIMIZ TERÖRKARAÇALIAKP Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar, Türkiye'nin başına gelen bütün karanlık ve kanlı işlerde, buna son olarak 15 Temmuz darbe girişimi de dahil, NATO'nun parmağı olduğuna dikkati çekerek "DAEŞ, PKK ve FETÖ'nün yanına artık terör örgütü olarak NATO'yu da ekleyebilirsiniz" dedi.

AKP ve Erdoğan'ın son dönemde komünist tezlerini benimsediğini yazdım da bana inanmadınız. Erdoğan tarafından elinde dolar bulunduranların terörist ilan edilişinden sonra, AKP'nin komünizme doğru bir dev adımı daha NATO'yla ilgili bu yukarıdaki hükmü: "NATO bir terör örgütüdür." Böylesini bizim KKE bile telaffuz edememiştir.

15 Temmuz, Allah'ın bu lütfu, bir tek FETÖ'nün işi değildir. FETÖ, aslında bu işin sadece bir maskesinden ibarettir. Gerçek fail, FETÖ maskesinin ardında gizlenen NATO'dur.

Ne yedi düveli? AKP ve Erdoğan yirmi sekiz düvelle savaşıyor!

Türkiye'nin neden NATO'dan çıkacağını şimdi anlıyorsunuz değil mi? Sabrediniz. Putin hele yeni bir Varşova Paktı kursun, NATO'da bir gün bile duracağımız yok.

Son olarak. Terör örgütleriyle ilgili bizim Azınlığı da ilgilendiren bir başka ifşaat, tabiî yine Şamil Tayyar'dan. Ona göre Türkiye'nin MiT'i de bir terör örgütüdür. Gerçi bütün istihbarat teşkilatları arada bir veya sık sık terör örgütü gibi çalışmak zorundadır. MİT istisna teşkil edemezdi. Şamil Tayyar'a göre suikast konusunda MİT'in uzmanlığı trafik kazalarıdır. MİT'in parmağı olan böylesi suikastlı trafik kazalarını anlattıp sıraladığı kitabında Abdullah Çatlı ve bizim Sadık Ahmet'in kurban gittikleri kazaları da bu diziye eklemiş. Dolayısıyla lideri kim öldürdü sorusuna Şamil Tayyar bir yanıt veriyor. Çöpe atılan sıkılmış limon teorisi.


İbram Onsunoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder